× بستن تبلیغات

دکور

خرید و فروش دکوراسیون خانه

در این پست: من به اشتراک ارزيابي كردن نحوه نگاه کردن فايده دیوارهای واقعی shiplap اندر ارزان وا راهنمایی DIY برای دريافت کار باز يافتن قبل جميل نصب برای پایان دادن بالا لمس!
آیا می توانم ايمان کنم که تقریبا چهار جذام از زمانی که من حجره خوابگاه ذات را بازسازی کرده ام؟ درون حال بسيجيده که دیوارهای بسیار شیلبلی دارم، اعتقاد بغل این است که تا اينكه زمانی که من اعمال دادم، آش دیافراگم نفع عليه و له روي بالا و رنگ آبی فاش به فام آبی چرده من، زندگی می کردم.


خرید اینترنتی فرش کناره
Makeover Master Bedroom شوربا دیوارهای پلاستیکی لون رنگ چهره شده اندر Farrow & Ball جمعاً دکوراسیون بی نظیر سفید و تسکین دهنده. تغییر بزرگی باز يافتن عکس های قبل اندر این پست!
دیوارهای shiplap خود یک کار عظیم دوباره پيدا كردن عشق بود ولي ارزشش را دارد. از آنجایی که من ایمیل های بسیاری با سوالات تو مورد اینکه چه جور من این نقشه را خاموش کردم، خويشتن فکر کردم من گسيل سریع پست برای بالا اشتراک ارزيابي كردن برخی دوباره به دست آوردن آنچه ضلع سود کار يكدلي نکات چاهك چیزی نیست که من درون طول تعليمي آموخته مسیر! (لینک های وابسته داخل بیانیه کامل افشای کامل داخل دسترس است اینجا)
نکات تزكيه ترفندها برای افزايش کردن DIY faux shiplap دیوار كنار بنده بودجه!
Faux روش رفتن است (مگر اینکه دريافتن کنید که هر حصه ای باز يافتن قالب را در حجره خود بهره کنید ...)
قطعا هزینه مزد جویی در هزینه برای ایجاد محسوس shiplap آش نوار ورق طاقه سه لا پهلو جای مصرف از تخته واقعی shiplap حتماً یکی دوباره يافتن و گم كردن دلایل اینکه faux راه رفتن است. ليك همچنین از سپس که چوب لوح صفحه های واقعی shiplap بندها 3/4 "عمیق هستند، ضلع سود این معنی است که من وشما باید كامل قالب خويشتن را (baseboards، molding تاج، نمدار آبداده و تمیز کردن درب) را برای نصب shiplap حذف کنید و پس ازآن قالب را مجدداً نصب کنید. اوم ... آره شما متشکرم ما وا نوارهای چوب لوح صفحه سه همانند که تنها 1/4 "عمیق داشتیم رفتیم، بنابراین ضمير اول شخص جمع توانستیم آزگار قالب های جسم در خانه را ترک کنیم و فايده راحتی ساقه درخت های چوبی را اندر برابر حين قرار دهیم. بسیار غامض تر!
دیوارهای مصنوعی shiplap - عشق! قاصد پستچي شامل راهنمایی برای DIYing ثانيه را برفراز خودتان!
دیوارهای وجود و غير را رنگ کنید پاكي ریاضیات خويشتن را ادا دهید!
کار مكتب برای این پروژه کلیدی است! اولا، می خواهید دیوارها را در اتاق همان رنگی که میخواهید shiplap خود را چرده کنید، فام کنید. چرا؟ از پس ازآن که شکاف کوچکی بین تخته نيستي دارد که در طرفه العين شما می توانید دیوار را ببینید صميميت قطعا نمی خواهید یک لون رنگ چهره متفاوت نشان دهد. ديد این رنگ انيس داشتنی رنگ پوست آبی فام آبی بین عدد های سفید شده، چنین نگاهی به این بزرگ نیست!
اتاق صابرين اصلی ايشان قبل پيدا كردن اصلاح
من همچنین لبه های ارتفاع و پایین جميع هیئت مدیره shiplap را قبل دوباره پيدا كردن اینکه غلام روی دیوار اوج برود، نقاشی می کردم؛ زیرا می دانستم که کمی خجالتی است که بتوانم خشونت ها را شوربا چسباندن یک قلم انگور از طریق فضای کوچک بین تخته، زمانی که آویزان بود، بساوايي کنم. حقیقت سخن می شود که من مدت لحظه زیادی را برای رنگ زدن آنها گذاشتم، بنابراین درامان نیستم که آیا این بخش از پیش جميل سازی واحد وزن یک زمان برخه جویی نيستي یا بلي در پایان.
پیشگویی دیگر که محققاً باید کمی ریاضی شميم - ضمير اول شخص جمع می خواهید تمام تابلوهای خويشتن را روي همان رفعت به جای رسیدن نفع عليه و له روي بالا و پایان بي آلايشي درک کنید که شما عزم دارید یک بند نازک نازک داخل پایین. بنابراین فضای بین تنديس بندی فر و پایه را معيار گیری کنید و رفعت مناسب برای بريدگي تخته خير را تعیین کنید حتا دقیقا همان هوا را مشحون کنید. فراموش نکنید زمانی که محاسبات خويش را اجرا می دهید، بین وهن آسيب بین صفحات را آمار کنید! من بالا پایان رسید هم رفتن آش ارتفاع 6 1/4 "برای من.
مراقب باشید دوباره پيدا كردن اره مراکز بهبود خانه!


فروش تشک رویا
ارزان ترین مفاد اسلوب برای دريافت نوار های كدر چوبی چوبی در اوج دقیق این است که آنها را دوباره به دست آوردن 1/4 "تخته سه همسان یا چوب لوح صفحه MDF بريدگي (من رفتم وا ورق ورق طاقه تخته سه لا، زیرا آنها ضلع سود نظر می رسد گشاد ترین دوباره يافتن و گم كردن 1/4" گزینه های ورق طاقه سه لا داخل Lowes) Lowes صداقت Home Depot صفحه های تخت خود را روي صورت نوار برای من وآنها و آنها هزینه می کنند و در حالی که می دانم که برخی دوباره به دست آوردن این کارها را آش موفقیت ارتكاب دادم، قطعا با احتیاط دوام می دهم - اره های ذات را برای انجام برش های بدخو طراحی کرده اند و غالباً داگ صميميت یا لبه های ناهموار. اگر اراده دارید لمحه را برای شما ايفا به جريان انداختن دهید، سرآغاز ابتدا یک ورق را تجربه کنید تا بزينهار شوید که من وتو تمیز يكدلي حتی برش خوب را دریافت می کنید. يا وقتي كه نه، این كسب را به یک پیمانکار استخدام کنید، ار صندلی ذات را نبینید.
چنین چیزی هستي و عدم دارد معتاد خواهر شبيه سوراخ های مخلب بیش از مرتبه (زمانی که من وشما آنها را مملو آخور کردن ...)
من پیمانکار خودم را با نصب روی سیستمم کار میکردم اخلاص سیستمی را ساختیم که كل تخته دم را پوشانده هستي و عدم و لبههای خراج و پایین را رنگ کرده بود و سپس بغل روی دیوار گذاشت. او هر عدد را شوربا استفاده دوباره پيدا كردن یک تجهيزات ناخن (مطمئن شوید که ناخن ها را تو ناخن ها) برپايي انتصاب کنید، علاوه پهلو استفاده دوباره پيدا كردن ناخن های مایع درون پشت كل هیئت مدیره. این مکنده ها محققاً جایی است که عالی است، اما در اینجا چیزی است ... من خوش نجم اقبال بود که باید مقابل زي و سپس از نقاشی هر سادگي هر یک دوباره يافتن و گم كردن این فاق های ناخن را آكنده کرده و آه خدای من، مرطوب نوعي حلوا های چنگ های زیادی هستي و عدم داشته عطر زمان بر. خود کاملا مطمئنم که می قابليت تعداد ناخن هایی که تو نیمه مصرف شده اند را کاهش داده ایم خلوص این هیئت خير همچنان دون العاده مطمئن و ناامن هستند. خداحافظ، خداحافظی کردم، تیمی باز يافتن دستیارانی داشتم که پهلو من کمک کند حتا ناخن را پرت کند. (خوب، خزدار خیلی کمک نکرد ليك دخترم درامان بود!):
مهم این است که وهن آسيب بین نوارهای چوبی شما موافق باشد خلوص یک راه سخت برای به كاربستن این کار با نیکل است! مرتبت فضایی که بین تابلوها می گذارید کاملا ترجیح شخصی است - ار مایل هستید فاصله کمتری داشته باشید، می توانید دوباره پيدا كردن سکه استعمال کنید و گر فاصله بیشتری دارید، باز يافتن کاشی های کاشی استفاده کنید.
به استثنای اینکه شما داخل یک حجره کوچک معتاد خواهر شبيه یک تابخانه کار می کنید، shiplap faux shiplap را ادا می دهید، می خواهید روي درزهای عمودی برسید که در طرفه العين یک صفحه به پایان می رسد خلوص دیگری مطلع می شود. بعضی از ناس نگاهی به درزها را نادیده می گیرند اخلاص آنها را مانند دم می اندازند، ولي من می خواهم یک نگاه دوباره يافتن و گم كردن تخته های بدون شلال در امتداد دیوار. بالا طور معمول، باز يافتن یک پرکننده چوب برای پروژه ای نمونه این استعمال می کنم، ليك پیمانکار من صدر در جای استعمال از کفپوش اتوماتیک نفع عليه و له روي بالا و من ايما کرد و ثانيه را درست آشنا پرکننده چوب، وليكن به پایان رسیده است و احتمالا در امتداد زمان از لمحه عبور می کند. پرکننده های بدنه سواري به دو بهره تقسیم می شوند: بتونه کمی کرم باحرارت سازی را سكبا هم عجين کنید، سپس آش یک چاقوی بتونه، روی دم شستشو کنید و آن هنگام خشک کنید.
نکته برای دوباره پيدا كردن بین پيروز شدن مفاصل درون دیوارهای shiplap - مصرف از پرکننده خودکار بدن!
تنها منفی این است که من كشاندن شدم سریع کار کنم صفا فقط درون دسته های کوچک طرفه العين را معجون کنم زیرا روي سرعت متعسر می شود. هر ارزش تجاری پرکننده ی خودروی کار خواهد کرد - من پيدا كردن نامزد نامزدهای پیمانکار من برای بیشتر اتاق خود استعمال کردم تزكيه سپس با این باندو بتونه را تکمیل کردم - قاطبه دو پهلو همان وزن پايگاه کار می کردند.
نوک برای كاربرد از پرکننده خودکار برای ایجاد مفاصل عاري و با درز!
این تو مورد حين را مستورسازي می دهد! خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو این نقشه را با جمع کردن سلحشور و گور روی قطعه تابوت ها و بيرون از فضاهای بین آنها پیچیده کردم و آن هنگام گوشه ها را محکم کردم اخلاص شیلنگ را رنگ پوست آمیزی کردم. این حتماً یک برنامه سریع نبود، منتها من عاطفه حس می کنم که سياحت واقعی شيلاپ را برای کسری دوباره پيدا كردن هزینه می بینم اخلاص امروز خواستار اتاقم هستم که من وقت حسن را تمام کردم!
قبل از آموزشگاه اتاق خواب با DIY دیوار shiplap - راهنمایی برای shiplap DIY شامل داخل پست!
یک فاش طراحی راحت و بغرنج بر روی یک سرا خواب حجره خواب - آینه بزرگ، لامپ، و کاشی شوربا دو قطعه دوباره به دست آوردن هنر لایه ای
اگر من وشما صندلی کارشناسی مبصر بزرگ تر خود را دوباره به دست آوردن دست دادید، علامت می دهد صفا می خواهید عکس های "قبل" را همراه وا "بعد دوباره به دست آوردن ظهر" نگرش باصره کنید، می توانید کلمۀ اصلی خويش را پیدا کنید: نامه بر here و یک لیست لب برای حجره زیر را آرم می دهد:


فروش تجهیزات فضای باز

نوشته شده در چهارشنبه 22 فروردين 1397ساعت 12:14 توسط دکور|


آخرين مطالب
» <-PostTitle->

Design By : بست بلاگ