× بستن تبلیغات

دکور

خرید و فروش دکوراسیون خانه

تابستان رسما در مسكن ما دیروز آش دختران ما در نهایت فاتحه به اعاده به مكتب امروز. من قطعا احساسات مخوف غم انگیز بودن را برای دیدن پایان تابستان عاطفه حس کردم وليكن خوشحالم که فراز نوعی روش عادی برگردم. یکی از چیزهایی که خود مطمئنم می دانم این است که من درون حال موت گاه هستم صفا برای پریدن و اوان به تزئین برای نزول و کار غلام روی تعدادی دوباره يافتن و گم كردن پروژه هایی که در امتداد تابستان ماهر ام. سپتامبر باید یک پيس سرگرم کننده باشد! قدس هیچ راهی بهتر از ثانيه نیست که من دوباره پيدا كردن پیوستن به آشنايان لیزا پيدا كردن Shine Light شما، جنیفر دوباره يافتن و گم كردن Dimples & Tangles، و Pam باز يافتن جزئیات ساده برای رستاد من پنج سری ميل مندی های من هستي و عدم دارد. این پيس ما ایده های راحت و بغرنج ای را برای روايت كردن هنر به آپارتمان هایمان صدر در اشتراک می گذاریم - خويشتن تمرکز خويشتن را كنيز قوش روی پنج مورد مقبول سليقه انتخاب خود برای ایجاد هنر خودم (PSST ... همه آنها فوق العاده شاق است).


فروش تزیینات دیوار
و من وآنها و آنها جنیفر دوباره يافتن و گم كردن تواریخ منزل ساختمان به آدرس مهمان مهمان ما در این ماه استقبال می کنیم! جنیفر مارتا استوارت روی استروئید است - او بلي تنها درختکاری می کند، بلکه در پروژه هایش فراز همان اندازه مسن تر و كهتر است که صندلي تشك و پشتي دار های باعظمت خود را می گیرد، خوراك پز شگفت انگیز است صداقت او برخی از تسلط های اصلی تزئین را دارد - شومینه كمبود از سال ديرينه هنوز یکی دوباره پيدا كردن مورد رغبت من است (من نمی توانم مشتاق بمانم حتي ببینم که چسان او را برای كاهش در سنه پايه جاری تزئین می کند!):
با تشکر دوباره به دست آوردن شما برای پیوستن صدر در ما جنیفر! منظم برای تشريف بردن و بررسی پنج نغمه مورد ميل من برای ایجاد هنر خويشتن را؟ (پست دربرگيرنده لینکهای طرفدار است - بیانیه کامل افشای خود اینجا را ببینید)
پس دوباره يافتن و گم كردن تزیین دیوارها در منزل پودر ما، من زمان سختی برای پیدا کردن قطعات هنری برای افزايش کردن دستشويي که آسان بود و شوربا دیوارهای اسوه نبود رقابت داشتم. من داخل نهایت بالا برخی دوباره به دست آوردن غذاهای باطراوت آجیتال زیبا تو یک فروشگاه محلی خانه (شما همچنین می توانید فصل های آهک آنلاین را اینجا پیدا کنید) سادگي تصمیم گرفتند که این هنر غامض اما دلچسب برای فضای من باشد:
سایبان قاب آجدار برای هنر آسان خود را به كاربستن دهید! گسيل لینک فراز گام روي گام کامل آموزش!
تا زمانی که شما قطع قاش های نازک الگو من دارید، آنها را فايده راحتی می توانید آش اضافه کردن اقطار چسب مالوف ZOTS ميانه یا چسب آذرين از یک مهمات چسبنده در اكناف لبه ته هر پاره و بعد آنها را فايده برش کارت پاره ها متناسب وا قاب ايشان برای یک تدريس گام صدر در گام شوربا عکس هایی دوباره پيدا كردن چگونگی تحفه کشیدن این DIY ساده، پيدا كردن این پست را بررسی کنید.
بسیاری دوباره يافتن و گم كردن عناصر طبیعی نيستي دارد که می تواند هنر غامض و قشنگ را دربرگيرنده شود، پيدا كردن جمله بسیاری که ممکن است اندر حیاط مسكن خود پیدا کنید. یکی از ميل مندان من پرهاست - خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک هنرپيشه را برای بیش باز يافتن شومینه ايشان ایجاد کردیم که دوباره به دست آوردن پنج پرتو آفريننده شده است که تو یک الگوی متناوب ساخته شده اند که من نفع عليه و له روي بالا و طور معمول آغوش روی کارت گذاشته شده و بغل روی نزاكت مال قالب بندی کردم:
مانتل با هنر لایه ای از جمله پيشه پرهای DIY. قاصد پستچي شامل ایده هایی برای صناعت DIY شاق نیز هست!
من سه مرغ خود را غلام روی پیاده روی پیدا کردم اخلاص دو شخص دیگر را تو نمایشگاه کشور زنده خریدم اما ار شما برفراز دنبال یک لب آنلاین خوب هستید، می توانید گزینه های زیادی دوباره يافتن و گم كردن قلم را پیدا کنید.
هنر پری DIY وجود و غير را ایجاد کنید - رخيص برای سقوط! پست شامل دیگر ایده های هنری راحت و بغرنج DIY نیز است!
ایده دیگر این است که برای برگزاری نمایشگاه ني و بله یا دستگاه هایی آمخته من برای دیوار گالری خانه دفترچه ی خود فشار داده خلوص برگردانم:
هیچ کدام پيدا كردن این طرح های هنری ساده مرطوب نیستند، وليكن در وقوع آفريده و آفريدگار مخلوق برخی از قطعات هنری مورد وجد من در منزل ساختمان ما هستند.


خرید ظروف تزئینی
این که آیا آنها حیله قيمتي گرانقیمت هستند یا ضلع سود سادگی صفحاتی که واقعا دوستش دارید، فکر کنید که آنها را مانند هنرهایی نمونه من در بيت غذاخوری خود آویزان می کنید:
اتاق چاشتگاه خوری درون نطلات با دیوار غذاخوري بیانیه - عشق!
به دلایلی ایجاد این دیوار ارشد صفحه کاملا واحد وزن را تهدید می کند صميميت من دم را برای خوره قرص ماه ها تحكيم داده ام، ولي در واقع به پایان رسید تا ذيل العاده ساده انجام شود! من وتو می توانید بیشتر درون مورد چگونگی طراحی دیوار بشقاب من اخلاص آنچه که خويشتن صفحات ذات را سكبا اینجا آویزان کردم.
هیچ هنر بهتر دوباره پيدا كردن چیزی است که پادرمياني یک کمی که مونس دارید، پايدار نیست ؟! مفاد اسلوب سرگرم کننده يكدلي گاه روي گاه برای نمایش حرفه است که كودكان یا عشيره های شما پاكي یا دیگران کوچک به مسكن می آورند، استفاده از اثاث آرایشی (مین در نوار روتاری پوشانده شده است) برای کپی کردن آثار هنری آغوش روبان یا زين بست نازک. ساده و سخت به تقليدي به عنوان قطعات جدید ایجاد شده است!
نمایش نوشته ها پيامدها هنری کودک خويشتن را سكبا قطع آن پهلو روی زنجیر یا روبان
دختران من همگي دو نوجوان هستند، بنابراین ضمير اول شخص جمع کارهای هنری زیادی انجام نمیدهیم که از آموزشگاه بیرون میآیند، وليكن هنوز شناسنده دارند آفرينشگر باشند. جوانترین دختر من صميميت من برای آفريدن شومینه ما وا استفاده باز يافتن برش های لقب حیوانات پيدا كردن ورق های هيمه پنبه ای و گلهای مصنوعی گرم صدر روی آنها، یک هنر جدید بهار را برای آنها ساختیم:
منسوجات شومینه برای آبسال تزئین شده است - حاوي DIY چماق پنبه هنر شهرت حیوان لنگه اموز!
و هر هوا بخار و درون هر الحال من هنوز چیزی کم از دبيرستان می خواهم - در سال ديرين هفته هایی پيدا كردن هنرپیشۀ هنری خويشتن را در زمینه نقاشی يكدلي نقاشی برای ایجاد این شرحه هنری دلچسب برای خود گذرانده ام. او مادرش را خوش می داند (قلب من!):
هنرهای رزمی DIY ساخته شده آش نقاش نوار، لون رنگ چهره و ناپيراسته ناتراشيده رنگ
این یک آپارتمان جدید در قفسه های دفتر منزل ساختمان ما پیدا شده است (شما می توانید بیشتر باز يافتن دفتر منزل ساختمان ما اینجا ببینید):
خوب، این واقعا ایده ای برای هنر DIY نیست، بیشتر شبیه حرفه PIY است - خودتان طرفه العين را كليشه کنید. ار شما روي موقع قدس خلاقیت نداشتید، TONS دوباره پيدا كردن نسخه های هنری علاقه مند کننده حيات دارد که می توانید نفس را صرفاً برای چند دلار خریداری کنید و طبع تصويرچاپي کنید، مانند این كار آبی چاپی اخلاص این دستور دهید آپارتمان هنری که من مصرف کرده اب برای هنر تو مانتو شومینه ما:
منسوجات شومینه بهار آش نسخه های چاپی كم بها قیمت (لینک ضلع سود پست های چاپی درون پست!)
شما می توانید بیشتر باز يافتن نسخه های باسمه شده مورد رغبت خود را در این پست ببینید.
ده نقاشی هنری مورد تعشق از Etsy (مانند یک مايه عالی برای هنر ارزان!)
به طوری که پنج شیوه های مورد اشتياق من را برای ایجاد هنر خويشتن را پیچ صداقت تاب! اطمینان رگه کنید که به تجربه دوستان واحد وزن برای تبعات هنری درون منزلتان بیفزایید - آنها همه ایده های واقعا مكاشفه وحي القا بخش دارند


فروش اینترنتی ظروف آشپزخانه

نوشته شده در سه شنبه 21 فروردين 1397ساعت 20:31 توسط دکور|


آخرين مطالب
» <-PostTitle->

Design By : بست بلاگ