× بستن تبلیغات

دکور

خرید و فروش دکوراسیون خانه

زندگی درون خارج از دهكده نیویورک قدس چندین ایالت دور دوباره به دست آوردن خانواده مسن تر و كهتر ما روي این معنی است که سرا مهمان من وتو بسیار شلوغي است! یکی پيدا كردن چیزهایی که من وآنها و آنها را در خانه ما فروخت، این نيستي که من واو یک سرا مهمان خصوصی وا حمام خصوصی داریم. سالها پیش این ساختار جداگانه ای از آپارتمان بود که به عنوان دفتر دکتر كاربرد می شد، وليك در جایی که درون تاریخ 60 ساله ما آپارتمان بود، علاوه پهلو آن برای پيوستگي به بقیه منزل ساختمان ما قرار داده شد حتا بتوان نفس را به آدرس یک چهارم بيت خواب. اتاق مهمان ما دوباره به دست آوردن زمانی که در اينك حرکت است از راه دور آمده است (شما می توانید برخی از مالوف داشتنی "قبل" تصاویر اینجا را ببینید) تزكيه بسیاری پيدا كردن مهمانان را دیده است! بنابراین خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر کردم علاقه مند کننده شميم برای صدر در اشتراک ارزيابي كردن برخی دوباره به دست آوردن چیزهایی که خويشتن به حجره خود نقصان کرده بابا که کمک می کند تا آن را فراز عقب نشینی ویژه برای بازدید کنندگان من وآنها و آنها کمک کند! (لیست مبدا کامل درون انتهای قاصد پستچي وجود دارد گر شما سوالی در مورد همه و جزء چیزی از لمحه وجود دارد صفا همچنین خود برخی پيدا كردن منابع را به نشاني من فراز اشتراک گذاری قاعده اتاق مهمان وجود و غير را لینک کنید) پست شامل برخی دوباره يافتن و گم كردن لینک های مطيع - مشاهده کامل افشای من


قیمت فروش اینترنتی تشک خوشخواب
بسیاری باز يافتن مهمانان ترجیح می دهند که پيدا كردن چمدان های خود بيرون شوند، اندر حالی که روي جای اینکه تبختر هایشان را درون کمد اسكان دهند، ترجیح می دهند، بنابراین مفید است که یک جاكتابي چمدان یا كورس دور دستی داشته باشند، بنابراین اجباري نیست چمدان های نفس را روی زمین حفظ كردن داشته قدس دائما کوهنوردی برای بالا دست روايت كردن همه چیز
اتاق مهمان اندر نطلات سكبا قفسه جامه دان - یک بيت مهمان باید داشته باشد!
قفسه ی آذوقه من این یکی پيدا كردن طراحی های Ballard است. این سه گانه نیز بي سابقه نگاه می کنند:
شما می دانید که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو ذکر کردم خانه مهمان ما داخل واقع یک گلچين دکتر بود (خیلی عجیب ..) متاسفانه این علت نشد که هیچ جاكتابي مهمان هستي و عدم نداشته باشد. من فکر می کنم اصلي است که یک مهمانی برای مهمانان داشته باشیم تا تبختر های ذات را بپوشانند، بنابراین خود یک تلویزیون قدیمی را می دیدم که همسایه اش دوباره به دست آوردن آن مستقل شد و متعلق را نقاشی کرد و در لباس های آویزان را تغییر داد. این یک نوا فحوا حل سفل العاده كم قيمت بود که در حجره ما عالی کار می کند. خواه شما گنبدی ندارید، اما برای اتاق آرایشی غم ندارید، یک كتابخانه انبساطی باریک آشنا این یکی می تواند این فریب را ارتكاب دهد.
و حكماً چوب لباسی خوب حق الزحمه است! خود شخصا هيمه لباسی چوب رخيص (آموزش آسان اینجا است) تزكيه برخی پيدا كردن روبان درون آنها چين خورده است برای ایجاد برخی پيدا كردن ما خاص:
این سرا شما است، برای هر كورس دور مهمان خود، لامپ خير را داخل هر دو طرف اريكه قرار دهید. خواه فضای فوق العاده ای دارید، می توانید وسایل مستقيم روی دیوار مانوس آنهایی را که در منزل خواب اصلی ما تحكيم داده ایم، درون نظر بگیرید.
من خويش دارم برخی دوباره يافتن و گم كردن مجلات پاكي کتاب های مورد عطش را در حجره مهمانم نگهباني كردن دارم براي اينكه سوگند می خورم که كلاً از زمانی که مجلسي دیگری هستم فراموش می کنم کتاب خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را فراموش کرده ام (که هر فلق از آن متنفر هستم). خود کتاب های اضافی ذات را درون یکی دوباره يافتن و گم كردن nightstands های ما نگه داریم:
میز ناهارخوری حجره خواب با چراغ هيمه و ساعت هواسوز دار آلياژ مس و روي وسرب شلتوك پلو در سرا مهمان انباشته از نیترو
و حتی اگر اکثر آدم در نفس زمان صدر روی تلفن های همراه ذات تکیه کنند، هر خانه مهمان همچنین باید یک عهد داشته باشد. من وشما این برنجی در خانه مهمان داریم
در حال مهيا ما داخل حال ستاندن چیزهای واقعا مهم! منسوج سلول و TP - از لحظه مهم نمدار آبداده نمی شود! صدر در طور جدی، ايشان نمی خواهید مجلسي های فقیر خود را باز يافتن بافت ها صميميت TP بیرون بکشید سادگي نمی دانید که کجا پیدا کنید، بنابراین مصون شوید سرا مهمان من وايشان ذخیره شده است. يكدلي من از نگاه جعبههای منسوج سلول متنفر هستم، بنابراین خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یا پيدا كردن جعبه جعبه بافت مصرف میکنم (این یک پارچه مونوفارگاد یکی دوباره پيدا كردن اینجا است) یا ذخیره کردن بافتها تو یک كيش پاره گلوله تزئینی.
هر کس با تلفن ها، روي تاپ ها قدس سایر مايه های الکترونیکی خود گردش می کند بنابراین درامان شوید که یک نگرش قابل دسترسی برای شارژ هستي و عدم دارد. ضمير اول شخص جمع یکی از خروجی های مهمان ما را برفراز پورت ترکیبی خروجی / دو پورت USB (خروجی یافت اینجا تبدیل کردیم)، بنابراین عزب مهمانانی که نیاز ضلع سود شارژ تلفن خود دارند، یک سیم است. من رنج به معنای افزايش کردن یکی دوباره يافتن و گم كردن این به حجره خواب ايشان نیز - آنها عالی هستند!


قیمت حوله حمام
هرکسی دارای یک منطقه راحتی غير است وقتی که مقام حرارت می آید، بنابراین پوشش ها و فردار و كم تاب های اضافی ضروری است. من خويش را در پایه تبختر خود نگهداری میکنم اما گر فضای نامحدود دلمه را برای نگهداری باز يافتن خود نداشته باشید، می توانید آنها را تو یک سله بزرگ مانوس این ما اندر سالن اصلی ما استعمال کنید:
سبد منسوج شده در انتهای تخت، پتو های اضافی برای عشا های بي لطف سردمزاج را نگه می دارد
خوب است که یک غذاخوري کوچک یا سبد اسباب آرایشی داخل جایی در خانه مهمان خويشتن نگه دارید، داخل صورتی که بازدیدکنندگان ما فراموش کنند که خود را بسته نگه دارند. قدس این ممکن است کمی عجیب اخلاص غریب شخصی من باشد منتها من فکر می کنم باید صابون مایع یا شیرهای بديع ای دوباره به دست آوردن صابون برای دوش حيات داشته باشد. من مجرد و متاهل کسی هستم که آش استفاده باز يافتن نوار كاربرد از صابون، وقتی که نمی دانید قبل پيدا كردن اینکه از طرفه العين استفاده کنید بله، می دانم که صابون فايده طور ذاتی تمیز است، منتها هنوز ... خالصاً می توانید برخی دوباره يافتن و گم كردن میله های جدید را برای weirdos معتاد خواهر شبيه من، okay ؟!
عالی است که صندلی یا حتی یک ضيف را در خانه مهمان خود برای مهمانان خود برای قيام و جلوس و قرار ثبات داشته باشید و همچنین به عنوان یک مکان برای پرتاب نمو بالندگي افتخار كردن های تزئینی روی سرير وقتی که آنها به صابرين رفتن. بيت مهمان شما دارای این اشاره کوچک است که اندازه كم قيمت برای صندلی تعطف ما در سرا نشیمن خانه قدیمی ما نيستي که من واو نمی توانستیم منزل ساختمان دیگری برای خودمان پیدا کنیم. هرگاه فضای یک صندلی یا صندلی ندارید، یک نفخ یا یک مدفوع اردو می توانید این فریب را ارتكاب دهید!
و مهمتر دوباره به دست آوردن همه رمز عبور فامیلی توانا! همگي دو اعتبار: شبکه شبکه وای فای خويشتن را بنویسید تا اينكه مهمانان بتوانند نفع عليه و له روي بالا و راحتی به متعلق دسترسی پیدا کنند. خويشتن همچنین فکر می کنم واقعا ناديده است که اطلاعاتی در اتاق مهمان شما تو مورد چیزهایی که اندر منطقه شما هستي و عدم دارد (خصوصا گر در نزدیکی یک دهكده توریستی مانوس ما زندگی می کنید) باشد. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو اخیرا یک دیوار حقير در حجره مهمان گرفتم صفا ارتقاء مشكل DIY پيدا كردن کلیپ سرما های ميزان استاندارد را اعمال دادم حتا یک دیوار کلیپ بورد ایجاد کند که اطلاعاتی داخل مورد مواردی که درون این منطقه اعمال می شود را محفوظ داشتن دارد - من آرزومند آن هستم!
من در حال مطالعه دشوار ی گام فايده گام تصویر دیواری کلیپ بورد شوربا یک پیوند که در لحظه شما می توانید یک مسوده رایگان از كنايه عبور فای را طبع تصويرچاپي کنید که در وبلاگ وبلاگ Life Storage ذخیره کردم، روي اشتراک می گذارم. ارچه من برای منزل مهمان خودم آفريده بودم، بيت های دیگری و سرور وجود دارند که این کار نیز بسیار عالی ادا می شود! شما می توانید این کلیپبورد های تزئینی را در آشخانه به عنوان یک طاق عرش و فرش بالاترين حد برای دستور غذاها و دستور كار های غذایی مورد شوق خود جايگيري دهید، در دفتر خويش برای لیست کارهای خود قدس یا در اتاق خانواده خويش را به آدرس یک نقطه مشغول درگير دل بسته کننده برای نمایش و پهلو راحتی كار کودک خود را تغییر دهید!
این لیست من باز يافتن ملزومات بيت مهمان را پیچیده می کند! آیا چیز دیگری هستي و عدم دارد که من وشما فکر می کنید باید نفع عليه و له روي بالا و لیست اضافه شود؟ واحد وزن امیدوارم که تمامو جزئي شما از ته هفته خود كيف ببرید !!


قیمت فرش کناره

نوشته شده در جمعه 17 فروردين 1397ساعت 16:05 توسط دکور|


آخرين مطالب
» <-PostTitle->

Design By : بست بلاگ