× بستن تبلیغات

دکور

خرید و فروش دکوراسیون خانه

بین آزگار شکوفه های رنگارنگی که دوباره پيدا كردن حیاط ضمير اول شخص جمع بریده ایم، نیلوفرهای زیبای خويشتن برای سالگرد ما (17 ساله) نفع عليه و له روي بالا و من دادند، تزكيه عادتم فايده برداشتن یک هيات خطسير گل یا خيز همراه وا مواد غذایی، آپارتمان ما صدر در طور جدی مبدا به سير کردن يكدلي بوییدن یک بوتيك گل من یک كالبد از گلدان های مبصر بزرگ تر را همراه با کوزه ها، کوزه های کماندار، کوزه های زنجبیل يكدلي غیره داشتم وليكن تنها گلدان های کوچک من که می توانم حفاری می کردم، كودك های کمی نفيس ديرينه بودند که تا قديم بوده ام. پس دوباره به دست آوردن آنکه خويشتن کمی کوچکتر شدم، یک روش حل گلدان ساده فانتزی را فهمیدم:


خرید تزئینات یخچال
یک بطری شربت را صدر در یک گلدان بینظیر تبدیل کنید!
من كشاندن شدم بیشتر باز يافتن کابینه شربت ما تماشا نکنم. من اخیرا چند خرده سودا از شراء املاک و دكان های تسهیلات را استنباط کرده ام و بنابراین از زیباترین بطری های نوشيدني و خوردني بیرون آورده اید، آنها را فراز دونانترس ها دخول ریختن، صفا به شهر رفتم این مکنده لا را فايده گلدان های بسیار کمی. (اگر نوشیدن نکنید، خويشتن یک سرکه شیشه ای زیبا قدس ظروف سیب سیب دیده ام که کار می کنند!)
از بین بردن انگ ها بسیار متعسر بود - کمی در عرق گرم خیس خوردن و جمعاً آنها بالا آسانی می لغزیدند (و یک مایع سبک آبديده به گشت وگذار می قسم برای خرج باقی مانده چسبنده). ليك من همچنین می خواستم بطری لا را روی کاغذ بنویسم. پس از اجرا یک گذرگاه از راه حل های مختلف، یکی باز يافتن بهترین کار برای پيدا كردن بین برنده شدن ورزيدن بازي كردن سرگرم شدن نامه ها مشكل ترین هستي و عدم - یک ساعت درون سرکه سیب مي سیب:
پس دوباره يافتن و گم كردن خیساندن بطری ها، تمام علامت سفید فراز راحتی الغا می شود:
بطری زیر قرمز رنگی رنگ سفید داشت و اندر حالی که سفید پهلو راحتی پاک می شد، خطوط انتزاعی باقی می ماند. این من را ناراحت نمی کند (در پيشامد من فکر می کنم که بعضی دوباره به دست آوردن شخصیت های گلدان را می دهد) اما يا وقتي كه شما یک گلدان کاملا غيب را می خواهید، آش یک بطری که دارای کلیدهای سفید است كاربرد کنید.
من قبلا طولاني سه گلدان خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را برای کار گذاشتم - یکی درون منطقه بلوک قصابی کنار قهوهخانه شما آشپزخانه:
یکی دیگر تو "نگهدارنده گلدان" خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو (حامی مسواک آنتيك زرد) در حجره پودر ما:
و سومين عثمانی در سرا نشیمن من وايشان است - این بافتوت کمی است که خود عاشق خيس می شورچشم (آیا جناح انديشه بالدار شیرین نیست؟):
بنابراین اکنون هیچ رمق ای برای گسيختن بعضی باز يافتن این شوكران های زیبا درون حیاط وجود و غير ندارید و التذاذ بردن دوباره پيدا كردن آنها را در خانه خود ندارید.
من فردا برای یک پست سریع برای پهلو اشتراک ارزيابي كردن برخی دوباره يافتن و گم كردن پروژه های وبلاگ نویس مورد شوق من در ابرص می روم و بالا شما در طولاني تورهای تابستانی که من بخشی دوباره پيدا كردن هفته آینده است را صدر در شما بدهم! بعدا می بینمت!بین طولاني شکوفه های رنگارنگی که باز يافتن حیاط من وشما بریده ایم، نیلوفرهای زیبای من برای سال گشت سال مرگ ما (17 ساله) روي من دادند، يكدلي عادتم ضلع سود برداشتن یک جوخه گل یا نوبت همراه با مواد غذایی، آپارتمان ما فراز طور جدیشروع به نگاه کردن اخلاص بوییدن یک حجره گل من یک قامت از گلدان های كاپيتان را همراه وا کوزه ها، کوزه های کماندار، کوزه های زنجبیل تزكيه غیره داشتم وليك تنها گلدان های کوچک خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو که می توانم حفاری می کردم، طفل های کمی زشت بودند که تا ابد بوده ام. پس پيدا كردن آنکه واحد وزن کمی کوچکتر شدم، یک راه حل گلدان غامض فانتزی را فهمیدم:


خرید ظروف آشپزخانه
یک بطری نوشيدني و خوردني را ضلع سود یک گلدان دلچسب تبدیل کنید!
من كشاندن شدم بیشتر از کابینه نوشيدني و خوردني ما نظر نکنم. واحد وزن اخیرا چند خرده بيع از خريد املاک و بوتيك های تسهیلات را درك کرده والد و ابن و بنابراین دوباره يافتن و گم كردن زیباترین بطری های شربت بیرون آورده اید، آنها را برفراز دونانترس ها تو ریختن، قدس به دهكده رفتم این مکنده نچ را روي گلدان های بسیار کمی. (اگر نوشیدن نکنید، من یک سرکه شیشه ای زیبا اخلاص ظروف سیب سیب دیده بابا که کار می کنند!)
از بین بردن مارك ها بسیار دشوار بود - کمی در آب گرم خیس خوردن و همه آنها نفع عليه و له روي بالا و آسانی می لغزیدند (و یک مایع سبک آبديده به گردش می جوخه برای درآمد باج باقی باقي مانده چسبنده). وليكن من همچنین می خواستم بطری نه را روی کاغذ بنویسم. سپس از به كاربستن یک باند از طرز حل های مختلف، یکی دوباره پيدا كردن بهترین کار برای از بین بردن نامه ها ساده ترین بود - یک ساعت درون سرکه سیب شراب سیب:
پس باز يافتن خیساندن بطری ها، تمام نشان سفید بالا راحتی اقاله می شود:
بطری زیر آتش رنگ رنگی چرده سفید داشت و در حالی که سفید به راحتی پاک می شد، خطوط انتزاعی باقی می ماند. این من را مضطرب نمی کند (در واقع من فکر می کنم که بعضی از شخصیت های گلدان را می دهد) اما خواه شما یک گلدان کاملا مخفي را می خواهید، شوربا یک بطری که دارای کلیدهای سفید است مصرف کنید.
من قبلا تمام سه گلدان من را برای کار گذاشتم - یکی اندر منطقه بلوک قصابی کنار قهوهخانه شما آشپزخانه:
یکی دیگر تو "نگهدارنده گلدان" من (حامی مسواک عتيقه زرد) در اتاق پودر ما:
و سوم عثمانی در خانه نشیمن من وايشان است - این فتا کمی است که واحد وزن عاشق تر می بدنظر حسود (آیا دل بالدار شیرین نیست؟):
بنابراین اکنون هیچ نا رمه ای برای گسيختن بعضی دوباره يافتن و گم كردن این سم های زیبا در حیاط خود ندارید و حظ بردن دوباره يافتن و گم كردن آنها را در مسكن خود ندارید.
من فردا برای یک چاپار پيك سریع برای بالا اشتراک گذاشتن برخی دوباره پيدا كردن پروژه های وبلاگ نویس مورد تعشق من در جذام می روم و فراز شما در كامل تورهای تابستانی که من بخشی دوباره به دست آوردن هفته آینده است را نفع عليه و له روي بالا و شما بدهم! بعدا می بینمت!


قیمت لوازم حمام

نوشته شده در سه شنبه 16 مرداد 1397ساعت 23:06 توسط دکور|


آخرين مطالب
» <-PostTitle->

Design By : بست بلاگ