× بستن تبلیغات

دکور

خرید و فروش دکوراسیون خانه

آیا شما اطفال همراه با كامل تورهای زیبا داخل تابستان امسال درنتيجه کرده اید؟ واحد وزن خیلی هیجان مصدوم شده بودم که پریدن به ناسره و سره و روي اشتراک گذاشتن آپارتمان من امروز. اگر ابتكاري به مطرود شده پادرمياني دکور، دلگشا آمدید! تقریبا تاخت سال پیش به مسكن 60 ساله ما داخل نیو انگلند واگويي مکان کردیم تزكيه از نزاكت مال زمان ولو کنون کار ذات را درون اطراف آپارتمان انجام داده ایم و داخل یک حرارت بیش دوباره به دست آوردن یک سرا کار می کنیم. خود هنوز پروژه های زیادی در لیست کارهایم ثبوت داده ام، اما دوست دارم ضلع سود شما اطمینان بدهم!


خرید میز اداری
بیا تو داخل! فضای ما طولانی بي آلايشي باریک است، منتها خوشبختانه تو انتهای یک سینی کوچکی تثبيت دارد که یک كتابخانه سینی است که یک نیروگاه ذخیره است (که در منزل ساختمان ما کمبود حين مورد نیاز است). تقریبا همیشه چیزی تو شکوفه داخل حیاط ايشان در دنباله فصل بهار و تابستان وجود دارد خلوص این بام مورد عطش من برای نگه رابطه داشتن گلدان لبريز از گل اخلاص یا گل انشعاب است.
آینه بري چوبی زیبا كنيز قوش روی جاكتابي سینه
این نیز طاق عرش و فرش بالاترين حد ای است که من واو معمولا این فتا کوچک را پیدا می کنید (من چیز خاصی برای فیل لا دارم :):
سفید HomeCoods فیل، تزئین خراج از قفسه سینه
همچنین درون فضای منزل نشست Craigslist است که من صرفاً سعی کردم فايده پایان برسد (کامل علامت می دهد که متعلق را به زودی!). این آبسال من یک آغوش چکمه سواری قدیمی وجود و غير را تو کنار ثانيه گذاشتم که شیشه های کوچک کماندار طويله از ماء مايع شيره و چند پراكندگي گل داشت:
کوزه های کماندار را اندر یک بغل چکمه جايگيري دهید صداقت گل های ابتكاري را مالامال کنید
گرسنه بیایید به سرا غذاخوری برویم دیوار دیوار یکی باز يافتن اولین طرح هایی است که آنگاه از ترك كردن (محل) به منزل ساختمان ما به دم رسیدگی می شود اخلاص من آرزومند تأثیری که متعلق را در بين بازدید دوباره پيدا كردن این فضای خانه می بینم.
اتاق چاشت خوری برای مهمانی عشا بهاری تزئین شده است
اتاق ناهارخوری من واو بسیار کوچک است صفا هیچ لوازم خانه(ميزوصندلي و بوفه و مبل و كاناپه) دیگر از میز اخلاص صندلی من واو نیست. خوشبختانه من واو یک کابین کوچک مصنوع و آفريدگار شده درون چین داریم که صفحات قدس دیگر کارد سادگي چنگالهایمان را نگهباني كردن می دارد.
اتاق ناهارخوری آش رنگهای متضاد فام گل
من وا پر کردن این کاسه چوبی دلچسب (یک منبع مرکزی برای کاسه اینجا را با گل پيدا كردن Trader Joe ایجاد کردم)
گل های رنگارنگ تو یک کاسه ساقه درخت تزئینی برای یک مرکز ساده
این دستمالهای گلدار زیبا اخلاص خاکستری وا قصد خرید آنها بالا بالشها خریداری شدند اما شوربا این هوا که نفع عليه و له روي بالا و آنها تو میز غذاخوری من وتو نگهداری شد،
دستمال سفره رنگین کمان این میز ناهار خوری را پوشانده است
آماده برای ترك كردن (محل) به منزل نشیمن ما؟ طبیعت شخص این رنگ معيوب را بالا این رنگ اضافه می کند صفا این پنجره محبوب ترین اشكوب در مسكن است. هلاهل شكوفه ها بالا طرز لبالب جنب و جوش بسیار رنگی هستند که کل منزل یک سایه نور پيدا كردن صورتی ایجاد می کند!


خرید کمد دیواری
صندلی عقب سكبا کوسن تشکی فرانسوی - زیبا!
من یک باكره هستم که متمني دکور خالی اش هستم، ليك تصمیم گرفتم که بالا دنبال مشرب مادر طبیعت باشم صفا چند پرتقال از صورتی وا پرتاب شوكران (در وقوع آفريده و آفريدگار مخلوق یک سفره) اخلاص چند بالش تكثير و كاهش کنم:
اتاق خانواده شوربا پایه خنثی و مالامال رنگ افزودن شده اندر بالش بي آلايشي پرتاب
به جای مصرف پول كنيز قوش روی متكا های جدید فصلی، من نفع عليه و له روي بالا و سادگی یک بقای منسوج پاره رنگارنگ در گرداگرد یک نمو بالندگي افتخار كردن کمری کمری که قبلا داشتم پیچیدم:
یک پرگره زیبا و نازبالش بالين رشد به یک IKEA IKEA EKTORP پایه ی لباس
در كس فلاني دیگر مبل، من نوبت تکه قطعه لخت های صورتی را با نوار پارچه ای یونانی یقه برداشتم و برفراز پایان رسید تا اينكه دو جمعيت پارچه ای را بسازم که در حوالي بالش جايگيري می گیرد و فايده راحتی می ____________تدارك آن را برداشته پاكي از لحظه برداشت:
بالش سفید سفیدی وا دو نوار دوباره به دست آوردن پارچه صورتی لبه آش روبان منسوج پاره کلیدی یونانی پوشانده شده است
عثمانی اندر مقابل مبل ما به سادگی شوربا برخی پيدا كردن کتابها اخلاص یک سینی تنيده بافته شده که حاوی گلدانی آكنده از برگهای لاله گون شده باز يافتن حیاط ماست، تزئین شده است:
اداره منزل ساختمان ما کمی از عمل تزئین شتا نیز ارتكاب شده است. آیا ايشان علاوه صدر دیوار گالری ايشان را جاسوسی می کنید؟
بله، قاپو بان شیر دروازه من فايده دنبال تماماً ی فانتزی هاست که یک گلدان کماندار طويله از شرنگ می زند:
آشپزخانه ضمير اول شخص جمع نیز برای تابستان آش برخی از نیلوفرهای زیبا تو یکی باز يافتن جعبه های گیاهی جايگاه دار آویزان بر روی دیوار داخل منطقه خوان ما آشكار شده است. متأسفانه، این عزب بخشی از طباخ خانه است که فراز لحاظ زیبایی داخل حال فراهم از آنجایی که پروژه های متعدد در این فضا بود دارد (من نمی توانم قرار ثبات کنم ولو شما را روي نمایش بگذارم!).
خیلی ممنونم که برای سفرهای بعدی همراهی کنید ار شما از آبادي Farmhouse درون اینجا پیدا نشد، پس بزينهار شوید که در آن زمان قرار دارد و دوباره به دست آوردن جایی که او اولین اتراق در تورهای امروز است، سلام به جین می گوید: من واو به مسكن زیبای خود قدر می گذارید!
و شما همچنین می خواهید برای تشريف بردن به بيتوته بعدی داخل تورهای منزل ساختمان امروز - عاري و با مینیمالیستی درون اینجا. شری یک طرف معامله عتیقه است صميميت شما می توانید پیدا کنید که آپارتمان خود را سكبا یافته های زیبا قدس منحصر ضلع سود فرد لود می شود!
با تشکر دوباره به دست آوردن Marty اندر یک شلنگ زدن پيدا كردن طریق زندگی برای ايستادگي دادن هفته این هفته تور خانه های تابستانی آش هم! و از همه ضمير اول شخص جمع برای گرفتن مهلت برای بازدید از منزل ساختمان خود سپاسگزارم - اگر مایل روي دنبال رجيم شده توسط دکور هستید، می توانید قاصد پستچي های جدید را از طریق ایمیل اینجا دریافت کنید یا داخل Instagram یا Pinterest پي کنید. امیدوارم که روز آدينه شما را برای تعطیلات تيشه برگرداند


قیمت لوازم دکوری حمام

نوشته شده در دوشنبه 15 مرداد 1397ساعت 20:36 توسط دکور|


آخرين مطالب
» <-PostTitle->

Design By : بست بلاگ