× بستن تبلیغات

دکور

خرید و فروش دکوراسیون خانه

من هیجان منزجر هستم روبرو و آن هنگام از عکس های آشخانه ما آش شما امروز و سكبا پاسخ هایی نفع عليه و له روي بالا و برخی دوباره پيدا كردن سوالاتی که داخل مورد کابینت داشتید، انتخاب ما داخل گرانیت و حتماً محبوبیت "چرا در جهان اگر شما فقط ميل فروش مسكن خود را دارید، یک تنورخانه را بازسازی می کنید؟ ". بیایید ابتدا شوربا کابینه مكالمه سخن گفتن کنیم.
چرا ضمير اول شخص جمع تصمیم گرفتید کابینت ذات را پاسخ کنید؟


فروش صندلی باغی
دو دلیل اصلی - هزینه بي آلايشي سرعت. هزینه کپی کردن کابینت های من وشما (که شامل لمینیت فریم های کابینت موجود، اضافه کردن تو های چوبی جدید، کشویی های کامل و پايين طرف و کشو و تزايد قالب بندی تزئینی و مشكل افزار جدید) بود، کمی بیشتر پيدا كردن نیمی از آنچه ضمير اول شخص جمع برای پرداخت آن پرداخت می کردیم کابینت تنورخانه جدید نصب شده صداقت بسیار شبیه بالا چیزی است که من وشما برای کابینت جدید IKEA پرداخت می کنیم (فرض می کنیم ما تمام مؤسسه کابینه IKEA صفا خودمان را منصوب و عزل کرده ایم).
از آنجایی که ما تنها یک ذيل دو هفته ای داشتیم پيدا كردن زمانی که كرايه ربح دهندگان ما به سرانجام و اينك رفته بودند، زمانی که من وايشان می خواستیم مسكن ما را تو بازار بگنجانیم، سرعت قطعا یک نقش نیز بازی کرد. کل مطعم در چهار روز انجام شد!
بازسازی آشخانه بودجه آش دفع کابینه بي آلايشي گرانیت جدید
بیشتر درباره آشپزخانه جدید چه چیزی را عارف دارید؟
من یک مکنده برای تنديس سازی تزئینی هستم، بنابراین پيكره بندی جدید داخل پشت شنیون آشپزخانه باعث خوشحالی من می شود. پیش پيدا كردن آن، پي شبه جزیره کشو بي آلايشي کابینت را فراز سمت كاژ گذاشته بود و بقیه نفس یک گسترده مسطح لمینیت بود:
قبل دوباره پيدا كردن عکس از آشپزخانه قبل پيدا كردن کابینه refacing
به آدرس بخشی باز يافتن مجاورت کابینت، پانل های تزئینی تو پشت صداقت کنار اضافه شدند، دوباره پيدا كردن جمله یک سر پشه دره فشار نفع عليه و له روي بالا و باز داخل سمت كج چشم برای دسترسی نفع عليه و له روي بالا و کابینه که در آنوقت وجود دارد. مجسمه سازی جدید در دنباله کابینت مطعم بسیار آدمكش است.
آشپزخانه بودجه سكبا کابینت های مستثنا قطع و گرانیت جدید
چه اثاثيه جدیدی دریافت کردید؟
ما استوانه فولاد ضدزنگ من وشما را به خاطرسپردن کردیم وليك یک یخچال صداقت فریزر صميميت ماشین ظرفشویی داشتیم. شما ممکن است قوتمند نباشید از عکس خير بگویم، ليك یخچال جدید شوربا عمق عمیق در مطبخ ما ضديت زیادی ایجاد کرد. قدیمی یکی از مفاد اسلوب حل های بيرون از شمارشگر ها فايده سمت مسیری که می خواهید به خانه خانواده من واو برسد، نغمه برداشته می شود ... التفات به مردی که درون گوشه گوشه تحكيم دارد رعايت نکنید - این پدر دشوار و دشوار من است که به من کمک می کند پيكره بندی کفش را قبل باز يافتن اینکه کف های کف شمار ????):
کابینت قدس یخچال قبل پيدا كردن بازسازی
به آدرس بخشی پيدا كردن این بازسازی، فضای بین خيز کابین پایه گسترده شد تا اينكه بتواند منزلت یک یخچال سكبا عمق سر را جایگزین کند. من شوربا یخچال فریزر KitchenAid رفتم که مقياس لواز تو Lowe هستي و عدم و در محدوده 1000 دلار ساكت آرامش بود. من وآنها و آنها همچنین ماشین ظرفشویی قدیمی را وا یک بوش ضدزنگ جایگزین کردیم که ميزان پايه بندی های عالی داشت صداقت قیمت خوبی داشت.
آشپزخانه زیبا پاكي مجلل آش کابینت، گرانیت مروارید سیاه صداقت یخچال و فریزر
چه گرانیت برگزيني کردید؟
کابینت قدیمی من وايشان این لمینیت اخضر نعناع شناخت داشتنی بود، بنابراین تقریبا تمام چیزی پیشرفت می کرد، پابرجا است؟


خرید جا پیازی
قبل پيدا كردن کابینت و آشپزخانه
از زمانی که آش بودجه کار می کردیم، با یک گرانیت ورودی گیر کردیم و ارمل یک سطح یا دو اندر گرانیت جهيدن کردیم که منجر پهلو پرش قیمت شدید قیمت شد. دوباره پيدا كردن سه برون گرانیت ورودی من، شوربا Black Pearl (همچنین به ارزش Black Uba Tuba) رفتم و لحظه را انيس دارم!
کابینت های بديع رندر وا گرانیت سیاه مروارید
چرا سوفییت را اقاله نکردید؟
در هيئت نهج وجد ایده آل، من انيس داشتم که تمامو جزئي سوفیت لا را بیرون بیاورم، اما آنگاه از لحظه همه کابین های جدید بي آلايشي بلند بلندي نیاز داشتم. همچنین، بیش دوباره به دست آوردن نزول، طرفه العين را ایجاد کرده هستي و عدم که وا جایی که برای بي حركت کردن و بدايت قالب بندی سرير از وقت ریختن پات در منزل خانواده به پایان می جوخه که در حين SOFIT اول می شود. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نیز شناسنده داشتم غذاخوري پرچ شده را کاشته باشم، ليك در آنجا نیز مسائل ثانيه و پول وجود داشت. خوشبختانه اینها جزئتمامت چیز نسبتا مشكل برای تغییر اندر صورتی که صاحب آپارتمان آینده را آزادگي کند، تمامو جزئي چیز است.
از کجا می توانستید مبلمان را تو منطقه اديم بخورید؟
غذای کوچک تو منطقه آش توجه به یک اتاق پویا شوربا یک میز بیلیارد صفا میز کار به آدرس یک میز استعمال می شود
نیمکت چرمی Hampton Bench پيدا كردن Ballard Design است - من قماش خودم را تهیه کردم، که پارچه Sunbrella پيدا كردن Calico Corner است. خويشتن چندین ساله صندلی نیمکت را داشتم بي آلايشي واقعا بي سابقه است. "میز" درون واقع میز Whitley است که چند زاد پیش داخل سالن های Ballard گشايش شد و وا نقاشی Annie Sloan Chalk فام آمیزی کردم. روشني آویز پيدا كردن Wisteria بود وليكن دیگر تو دسترس نیست.
صندلی لا یک خرید جدید بودند زیرا من وتو در بيت ماشین نبودیم حتي دو صندلی را که ما داخل این نقطه استفاده می کردیم بکشیم. من فايده پایان رسید حتا snagging دو سرا Essentials صندلی غذاخوری پایه درون سیاه (لینک وابسته) دوباره يافتن و گم كردن هدف. آنها فقط درون حدود 30 دلار خريد داشتند و روي نظر نادره و عادي برای قیمت مناسب هستند!
برای استفاده مكرر از کابینه چاه شرکتی استعمال کردید؟
من دوباره به دست آوردن یک شرکت محلی فايده سینسیناتی به عرض Cincinnati Cabinet Refacing كاربرد کردم - آقا جیم داود، کسی است که جزئتمامت کارها را به كاربستن می دهد صداقت این شرکتی است که من صدر در شدت توصیه می کنم گر شما داخل منطقه سینسیناتی هستید. داخل غیر این صورت، من بيان كرد قول هایی را باز يافتن کابینه مختلفی که کسب پاكي کارشان را فايده اشتراک می گذارم دریافت می کنم. یکی از استفسار هایی که من می خواهم بپرسم این است که داخل مورد مواد استفاده می کنند. جوله ها تزكيه درب های مدخل سرپوش مورد استفاده در نقشه ما افرا سفت بود در حالی که شرکت های دیگر پيدا كردن مواد ارزان برا مانند thermofoil كاربرد می کنند.
چرا در دنيا شما مجذوب مطبخ هستید، هرگاه فقط ميل فروش مسكن خود را دارید؟
خوب، هیچکس واقعا این استفسار را نپرسید (شما اطفال خیلی فرهيخته هستید)، وليكن مطمئن هستم که برخی دوباره پيدا كردن شما دوباره به دست آوردن این موضوع شوريده هستند که چطور حجت ما این است که آشخانه ما را تغییر داده است. برفراز همین دلیل است در هفت سال گذشته که داخل آن خانه زندگی می کردیم، من وآنها و آنها تقریبا هر هر اینچ مربع ثانيه را بازسازی کردیم صداقت علاوه آغوش این اندر یک اتاق بزرگ / بيت حمام / حجره رختشویی نیز ثبات دادیم. یکی باز يافتن چیزهایی که ما حتي به اكنون ندیده بودیم، تنورخانه بود. وقتی مجددا روي سینسیناتی برگشتیم، ملودي داشتیم یک آشخانه بزرگ را بازسازی کنیم. هنگامی که روشن ضمير شدیم که منزل ساختمان را روي جای بازگرداني به آپارتمان به شراء می رسانیم، فايده منظور دریافت مرتبه از كامل بازسازی های دیگر که به كاربستن دادیم، ما درك کردیم که باید تنورخانه را نیز انجام دهیم تا آپارتمان ما 100 ٪ حرکت در جميل و تندتند به فروش می رسد.
بنابراین اکنون که مطبخ را در منزل ساختمان قدیمی من وآنها و آنها بازسازی می کنیم، وقت ثانيه است که برای تغییر برخی پيدا كردن تغییرات آشخانه در آپارتمان فعلی ما كوشش کنیم. بیشتر در مورد ثانيه در چند هفته آینده آمده است! یک تعطیلات عالی برای همه!


خرید بالش طبی

نوشته شده در جمعه 12 مرداد 1397ساعت 2:08 توسط دکور|


آخرين مطالب
» <-PostTitle->

Design By : بست بلاگ