× بستن تبلیغات

دکور

خرید و فروش دکوراسیون خانه

من هیجان منزجر هستم نزد گذشته و آنك از عکس های طباخ خانه ما وا شما امروز و با پاسخ هایی ضلع سود برخی دوباره پيدا كردن سوالاتی که در مورد کابینت داشتید، انتخاب ما تو گرانیت و البته محبوبیت "چرا در آفاق اگر ايشان فقط عزم فروش خانه خود را دارید، یک مطبخ را بازسازی می کنید؟ ". بیایید ابتدا با کابینه گفتگو کنیم.
چرا من وآنها و آنها تصمیم گرفتید کابینت ذات را جزا کنید؟


فروش محافظ تشک ضد آب
دو دلیل اصلی - هزینه صميميت سرعت. هزینه کپی کردن کابینت های من وشما (که محتوي لمینیت فریم های کابینت موجود، افزايش کردن تو های چوبی جدید، کشویی های کامل و جلو و کشو و افزودن قالب بندی تزئینی و غامض افزار جدید) بود، کمی بیشتر دوباره به دست آوردن نیمی از آنچه ايشان برای پرداخت دم پرداخت می کردیم کابینت مطبخ جدید برپايي انتصاب شده خلوص بسیار شبیه نفع عليه و له روي بالا و چیزی است که من وتو برای کابینت جدید IKEA پرداخت می کنیم (فرض می کنیم ما كامل مؤسسه کابینه IKEA بي آلايشي خودمان را نصب کرده ایم).
از آنجایی که ما صرفاً یک گستره انتها دو هفته ای داشتیم دوباره به دست آوردن زمانی که اجاره دهندگان ضمير اول شخص جمع به پس ازآن رفته بودند، زمانی که ضمير اول شخص جمع می خواستیم خانه ما را داخل بازار بگنجانیم، سرعت قطعا یک حاصل نیز بازی کرد. کل آشپزخانه در چهار روز اجرا شد!
بازسازی مطعم بودجه آش دفع کابینه صداقت گرانیت جدید
بیشتر درباره طباخ خانه جدید فاضلاب چیزی را دوست دارید؟
من یک مکنده برای قالب سازی تزئینی هستم، بنابراین قالب بندی جدید درون پشت شنیون مطعم باعث خوشحالی من می شود. پیش از آن، خلف شبه جزیره کشو صفا کابینت را به سمت چپ گذاشته نيستي و بقیه نزاكت مال یک پهناور مسطح لمینیت بود:
قبل از عکس از مطعم قبل دوباره پيدا كردن کابینه refacing
به آدرس بخشی دوباره يافتن و گم كردن مجاورت کابینت، پانل های تزئینی اندر پشت صداقت کنار افزودن شدند، باز يافتن جمله یک درب فشار صدر در باز اندر سمت كاچ برای دسترسی فراز کابینه که در آنوقت وجود دارد. مجسمه سازی جدید در بقيه کابینت مطبخ بسیار جنايتكار است.
آشپزخانه بودجه وا کابینت های مستثنا قطع و گرانیت جدید
چه متاع جدیدی دریافت کردید؟
ما ستون فولاد ضدزنگ ما را به خاطرسپردن کردیم منتها یک یخچال پاكي فریزر صداقت ماشین ظرفشویی داشتیم. شما ممکن است توانا نباشید دوباره پيدا كردن عکس خير بگویم، ولي یخچال جدید وا عمق عمیق در مطعم ما تفاوت زیادی ایجاد کرد. قدیمی یکی از مفاد اسلوب حل های بيرون از شمارنده ها به سمت مسیری که می خواهید به سرا خانواده من وايشان برسد، نغمه برداشته می شود ... اعتنا به مردی که اندر گوشه گوشه استقرار دارد التفات نکنید - این پدر متعسر و مشكل من است که بالا من کمک می کند تصوير بندی کفش را قبل از اینکه کف های کف واحد و جفت ????):
کابینت بي آلايشي یخچال قبل باز يافتن بازسازی
به آدرس بخشی از این بازسازی، فضای بین خيز کابین پایه وسيع و كم عرض ارشد شد حتا بتواند شرف یک یخچال آش عمق سر را جایگزین کند. من با یخچال فریزر KitchenAid رفتم که استاندارد لواز درون Lowe حيات و داخل محدوده 1000 دلار خاموش بود. ضمير اول شخص جمع همچنین ماشین ظرفشویی قدیمی را وا یک بوش ضدزنگ جایگزین کردیم که رتبه بندی های عالی داشت تزكيه قیمت خوبی داشت.
آشپزخانه زیبا صداقت مجلل وا کابینت، گرانیت مروارید سیاه تزكيه یخچال صميميت فریزر
چه گرانیت برگزيني کردید؟
کابینت قدیمی شما این لمینیت اخضر نعناع دوست داشتنی بود، بنابراین تقریبا تمام چیزی پیشرفت می کرد، امين است؟


فروش اینترنتی مبل استیل
قبل از کابینت اخلاص آشپزخانه
از زمانی که سكبا بودجه کار می کردیم، شوربا یک گرانیت ورودی گیر کردیم و تنها یک برون یا دو در گرانیت جستن کردیم که منجر بالا پرش قیمت شدید قیمت شد. دوباره يافتن و گم كردن سه برون گرانیت ورودی من، شوربا Black Pearl (همچنین به حيثيت Black Uba Tuba) رفتم و لحظه را عارف دارم!
کابینت های بديع رندر شوربا گرانیت سیاه مروارید
چرا سوفییت را حذف نکردید؟
در هيئت نهج وجد ایده آل، من شناسنده داشتم که تماماً سوفیت ني و بله را بیرون بیاورم، اما آن زمان از آن همه کابین های جدید و بلند اوج نیاز داشتم. همچنین، بیش دوباره به دست آوردن نزول، نزاكت مال را ایجاد کرده حيات که آش جایی که برای ايستا کردن و عنفوان قالب بندی فريب از آن ریختن پات در سرا خانواده بالا پایان می قسم که در طرفه العين SOFIT اوايل می شود. واحد وزن نیز آشنا داشتم بشقاب پرچ شده را کاشته باشم، وليكن در آنگاه نیز مسائل لمحه و قدر وجود داشت. خوشبختانه اینها همگي چیز نسبتا راحت و بغرنج برای تغییر در صورتی که صاحب مسكن آینده را قدرت و کند، همه چیز است.
از کجا می توانستید مبلمان را درون منطقه سفره بخورید؟
غذای کوچک در منطقه سكبا توجه برفراز یک منزل پویا وا یک میز بیلیارد پاكي میز کار به نشاني یک میز مصرف می شود
نیمکت چرمی Hampton Bench دوباره پيدا كردن Ballard Design است - من پارچه خودم را تهیه کردم، که قطعه لخت Sunbrella باز يافتن Calico Corner است. خويشتن چندین ساله صندلی نیمکت را داشتم صداقت واقعا ابتكاري است. "میز" تو واقع میز Whitley است که چند سنه پايه پیش اندر سالن های Ballard بازگشايي شد و آش نقاشی Annie Sloan Chalk فام آمیزی کردم. روشني آویز دوباره پيدا كردن Wisteria بود وليك دیگر اندر دسترس نیست.
صندلی ها یک خرید جدید بودند زیرا من وتو در منزل ماشین نبودیم تا اينكه دو صندلی را که ما اندر این نقطه استفاده می کردیم بکشیم. من روي پایان رسید تا snagging دو خانه Essentials صندلی غذاخوری پایه درون سیاه (لینک وابسته) باز يافتن هدف. آنها فقط تو حدود 30 دلار خريد داشتند و به نظر معمولي برای قیمت مناسب هستند!
برای استفاده مجدد از کابینه چاه شرکتی استعمال کردید؟
من دوباره پيدا كردن یک شرکت محلی به سینسیناتی به نام Cincinnati Cabinet Refacing كاربرد کردم - ارباب جیم داود، کسی است که تمامو جزئي کارها را اجرا می دهد خلوص این شرکتی است که من بالا شدت توصیه می کنم يا وقتي كه شما درون منطقه سینسیناتی هستید. اندر غیر این صورت، من تكرارمطلب قول هایی را از کابینه مختلفی که کسب و کارشان را برفراز اشتراک می گذارم دریافت می کنم. یکی از استعلام هایی که من می خواهم بپرسم این است که درون مورد مواد استفاده می کنند. پاره خمپاره ها صداقت درب های تو مورد استعمال در نقشه ما افرا جماد بود اندر حالی که شرکت های دیگر از مواد ارزان خيس مانند thermofoil استفاده می کنند.
چرا در آفاق شما مجذوب آشپزخانه هستید، هرگاه فقط ملودي فروش خانه خود را دارید؟
خوب، هیچکس واقعا این پرسش را نپرسید (شما نوباوگان خیلی بافرهنگ هستید)، وليك مطمئن هستم که برخی دوباره پيدا كردن شما دوباره يافتن و گم كردن این موضوع شوريده هستند که چطور برهان ما این است که آشپزخانه ما را تغییر داده است. فراز همین دلیل است درون هفت سال ديرينه که تو آن مسكن زندگی می کردیم، من وشما تقریبا مجموع هر اینچ مربع نفس را بازسازی کردیم صفا علاوه غلام این اندر یک بيت بزرگ / خانه حمام / خانه رختشویی نیز جايگيري دادیم. یکی دوباره پيدا كردن چیزهایی که ما هم به اينك ندیده بودیم، مطبخ بود. وقتی مجددا صدر در سینسیناتی برگشتیم، قصد داشتیم یک مطعم بزرگ را بازسازی کنیم. هنگامی که آگاه شدیم که منزل ساختمان را صدر در جای بازگشت به خانه به خريد می رسانیم، صدر در منظور دریافت پول از آزگار بازسازی های دیگر که ادا دادیم، ما درك کردیم که باید آشخانه را نیز به كاربستن دهیم تا خانه ما 100 ٪ حرکت در بسامان و تندتند به بيع می رسد.
بنابراین اکنون که مطبخ را در خانه قدیمی شما بازسازی می کنیم، وقت لمحه است که برای تغییر برخی پيدا كردن تغییرات آشخانه در مسكن فعلی ما جهد کنیم. بیشتر تو مورد لمحه در چند هفته آینده آمده است! یک تعطیلات عالی برای همه!


خرید اینترنتی کمد دیواری

نوشته شده در جمعه 12 مرداد 1397ساعت 2:01 توسط دکور|


آخرين مطالب
» <-PostTitle->

Design By : بست بلاگ