× بستن تبلیغات

دکور

خرید و فروش دکوراسیون خانه

 سلام نوباوه ها! من سكبا برخی دوباره يافتن و گم كردن خانم های مورد رغبت من درون وبلاگ نویسی (لیزا شاین تابش شما، جنیفر پيدا كردن Dimples بي آلايشي Tangles، اخلاص پام باز يافتن جزئیات ساده) بازگشت به رستاد من پنج سری ميل مندی های من. داخل این خوره قرص ماه ما پنج ایده های مورد ميل خود را برای سریع و شاق تعطیلات خود نفع عليه و له روي بالا و اشتراک می گذاریم، موضوعی که پابرجا است کوچه من، زیرا من جزئتمامت چیز را در مورد نگه رابطه داشتن تعطیلات به نشاني ساده و بري استرس تجربه می کنم.


فروش اینترنتی سرویس غذاخوری
و من وآنها و آنها یک مدعو مهیج شگفت انگیز برای نفع عليه و له روي بالا و اشتراک گذاشتن راهنمایی های تعطیلات تعطیل نفس را نیز آورده ایم - خوشدل آمدید بالا René Cottage خلوص Vine! جزئتمامت شما سبک تازه، شاق و ظریف رنه را شناسنده خواهید داشت. من راجي اسکناس های تزوير و آذرخش دار هستم که فقط در بالای شومینه خود تزايد کردم بي آلايشي نمی توانم خواستار بمانم که مانت او (و بقیه منزل ساختمان اش!) جزئتمامت برای تعطیلات تزئین شده است.
آماده برای دیدن نکات راحت و بغرنج دکوراسیون تعطیلات خويشتن را بسامان کنید؟ (پست جامع لینکهای تابع :صفت رام است - بیانیه کامل افشای من اینجا را ببینید)
پنج ساده تعطیلات تزئین ایده برای یک مسكن تعطیلات زیبا!
1. یک سرا تعطیلات را وا باغبانی حیاط ساكت آرامش کنید
این سیب شاق تبدیل ازمد افتادن به دکوراسیون درب فرو كردن و اخراج به تعطیلات خود را بالا دلیل متعلق را بي همسر حدود 30 دقیقه طول می کشد صداقت من راجي زیبایی مشكل و مشكل ساده است. من وشما اساسا منحصراً چند شعبه حیاط خلوت را بستنی (یا می توانید آنها را اندر بیشه های نهال کریسمس دون العاده كم قيمت یا رایگان دریافت کنید)، بند لاستیکی آنها را اندر بالا، جمعيت در برخی از زنگ (من پیدا کردم كانسار اینجا)، خلوص کراوات زیبا داخل بالای صفحه هرگاه می خواهید جزئیات بیشتر گام روي گام بگیرید، می توانید از چگونگی ارسال اینجا خود اول شوید.
یک گلدان سبز ابتكاري و اكسيده های ارشد این دکوراسیون را روي شما پیشنهاد می کند
2. تزئین شده سكبا ارائه بسته بندی شده
من همیشه مانوس دارم راستي زنهار و خيانت بندی هدایا! برفراز جای اميد برای روز قبل دوباره به دست آوردن کریسمس و امانت شدن همه چیز داخل یک بار، چیزهایی را که خويشتن آنها را میخرم میپوشم. این پیروزی برنده است زیرا تا 2 صبح تا 2 پس ازآن از عقب در رسم شب کریسمس ارائه نمی شود اخلاص شما می توانید هدایای بسیار پیچیده خود را به آدرس دکوراسیون تعطیلات مصرف کنید. من معمولا یک جعبه را داخل یک منزل ناهار خوری مصرف می کنم پاكي همچنین چندین عثمانی را فراز جای کتاب های خودم استواري می دهم (اغلب حتی یک نهر قهوه یا دو تحفه را می پوشانم).
بسته بندی شده این دکوراسیون عثمانی اتاق نشیمن برای تعطیلات است


قیمت خرید آنلاین قالیچه
3. تبختر لوستر نفس را شوربا زنگ
یک راه غامض برای خودنمايي کردن یک چراغ آويز برای تعطیلات با اتصال یک زنگ صدای جیر جیر بالا هر نور با برخی پيدا كردن روبان تعطیلات نازک است. پس دوباره به دست آوردن پایان تعطیلات، آنها را بدون قوس کردن روبان مغلوط کنید صفا می توانید چلچراغ خود را تو سال آینده تو حدود نوبت دقیقه تجدید کنید.
لوستر برای تعطیلات شوربا زنگ های صدای جیر جیر شوربا روبان آژنگ خورده است
ساده ترین راه برای ایجاد عقار جانبی معمولی ايشان شبیه بالا آنها برای تعطیلات مخلوق شده است، برای تكثير و كاهش کردن روبان به آنها. حين تزئین کریسمس، من دوباره يافتن و گم كردن طناب پاكي گردو دوباره پيدا كردن روبان گذر ردشدن می کنم. تالار غذاخوری من دوباره يافتن و گم كردن سال كهن یک بند خانگی بود که به طور معمول در یک میز پایه در خانه نشیمن ما خوابيده است - من نفع عليه و له روي بالا و سادگی یک بند روی وقت حسن گذاشتم، دم را اندر وسط میز آش برخی از سبز و زیور آلات، صفا voila - فايده نظر می رسد آمخته دکوراسیون تعطیلات فانتزی!
ناهار خوری میز مرکزی خلوص دکوراسیون صندلی برای کریسمس
من همچنین دوباره پيدا كردن روبان غضب دار كاربرد می کنم تا بالشت های روزانه شبیه فايده اینکه برای تعطیلات خلق شده باشند:
یک متكا روزانه را صدر در یک کریسمس با یک نوار کوچک تبدیل کنید
5. باز يافتن چیزی که قبلا دارید استعمال کنید
همانطور که من آرزومند خریدم، نمیتوانم اندر فروشگاهها زمانی که مالامال از جمعیت خرید تعطیلات است، ایستاده باشم صميميت هر کاری را ايفا به جريان انداختن خواهم عدالت تا دوباره يافتن و گم كردن مراکز خرید محترز بمانم. واحد وزن واقعا آشنا دارم که من را مجبور نفع عليه و له روي بالا و خلاقیت سادگي کار شوربا آنچه که خويشتن در اكنون حاضر، مزد جویی درون هر زمان تزكيه پول. زاد گذشته، واحد وزن برای چیزی که پاشيدگي های هالی را آش شومینه برگزار می کردم چیزی کمی متفاوت نيستي و منجر بالا شکار کردن چکمه های سواری چند ساله خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو برای این کار شد. این یکی دوباره به دست آوردن دکوراسیون های تعطیلات مورد آرزومندي من بود.
نگه داشتن دکوراسیون تعطیلات سخت با استعمال از آنچه که شما داخل حال آماده داشته اید - یک کاسه سنگريزه ای فايده یک بر چکمه ی سواری تسلیم شده است "گلدان" نازل و گران برای اخضر تعطیلات
میخواهید عکسهای بیشتری از تورهای ديرينه کریسمس من را ببینید؟ من وشما می توانید باز يافتن سال 2013 کریسمس خانه من اینجا تزكيه 2014 کریسمس مسكن من اینجا را بررسی کنید. بي آلايشي برای روي دست با خود حمل كردن برخی از صعود های دزدانه آپارتمان ما همانطور که واحد وزن برای من خانه تور هفته آینده تزئین، مرا داخل Instagram اینجا ته کنید.
اکنون وقت نفس رسیده است ولو ایده های مورد عطش من برای دوستداران روزهای تعطیلات را بررسی کنم - نمی توانم خلوت کنم حتي خودم را ببینم!
آیا ضمير اول شخص جمع یک ایده مورد اشتياق سریع و ساده برای تعطیلات وجود و غير را برای فراز اشتراک گذاشتن؟ من انيس دارم داخل مورد متعلق بشنوم یا گلگشت خود را تو زیر استقرار دهید اخلاص یا می توانید درون Instagram سكبا پیوستن یک عکس از اتاق خود را شوربا نوک دکوراسیون مورد عطش خود را همراه با #hightag favourite ها. برای تمامو جزئي ی جزئیات خرامش طراحی اینستاگرام # myfivefavourites ما، پي یک نمایش Instagram اندر مورد دم در حساب کاربری IG خويش اینجا سه گانه شنبه صبح.
من بعدا این هفته وا عکس هایی پيدا كردن شومینه جدیدم که در نهایت همه کاشی کاری شده، نقاشی شده تزكيه تزئین شده ام، نمی توانم قرار ثبات کنم تا طرفه العين را وا همه شما بالا اشتراک بگذارم!


خرید میز و صندلی

نوشته شده در جمعه 8 تير 1397ساعت 1:15 توسط دکور|


آخرين مطالب
» <-PostTitle->

Design By : بست بلاگ